Андріївські вечорниці

Андріївські вечорниці - одне з найцікавіших давніх традицій. Хлопчики і дівчатка 4-А класу жартували, співали, ворожили, калиту кусали. Ой Андрію, даруй нам надію!

15:00 21.12.2021

Відзначення Дня ліквідатора наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

З нагоди відзначення Дня ліквідатора наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, здобувачі освіти 7-А класу ( класний керівник Сьомченко Н.І.) долучилися до загальносільського заходу. Із вуст дітей звучали проникливі слова в адресу загиблих ліквідаторів. Пам'ять героїв вшанували покладанням квітів до Чорнобильської Стелли.

13:57 18.12.2021

"Мої батьки працюють в Агро"

Вітаємо здобувачів освіти Білозірського ліцею,  переможців конкурсу малюнків до Дня працівника сільського господарства "Мої батьки працюють в Агро"!

19:00 10.12.2021

Інтернет-олімпіада "На Урок"

Учні початкової школи взяли активну участь в інтернет- олімпіаді "На Урок". Інтерактив для учнів- це можливість повторення навчального матеріалу, вивченого минулого року та актуалізація нового. Це захопливі інтерактивні завдання та нагороди.

09:14 10.12.2021

Тиждень іноземних мов

Із 29 листопада по 3 грудня 2021 року в Білозірському ліцеї проходив Тиждень іноземних мов, який розпочався із оголошення плану проведення основних заходів. Учасниками стали учні 1-10 класів.

19:46 04.12.2021

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 грудня в Білозірському ліцеї до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом пройшли заходи: акція " Червону стрічку носять небайдужі " та виставка плакатів " СНІД зупинимо разом ! ".

08:58 02.12.2021