Учнівське самоврядування

УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ у Білозірському ліцеї - це спосіб залучення здобувачів освіти до систематичної участі в освітньому процесі, що діє відповідно до закону України “Про освіту”, громадське самоврядування в закладі освіти - це право учасників освітнього процесу як безпосередньо, так і через органи громадського самоврядування колективно вирішувати питання організації та забезпечення освітнього процесу в закладі освіти, захисту їхніх прав та інтересів, організації дозвілля та оздоровлення, брати участь у громадському нагляді та в управлінні закладом освіти у межах повноважень, визначених законом та установчими документами закладу освіти.

Учнівське самоврядування є однією з форм громадського самоврядування в ліцеї.

Вищим органом учнівського самоврядування є загальні збори. Виконавчий орган (парламент) є звітним загальним зборам. Рішення органів учнівського самоврядування мають дорадчий характер.

Завдання учнівського самоврядування:

1. Залучення дітей та молоді до прийняття рішень.

2. Захист прав та інтересів здобувачів освіти.

3. Реалізація інтересів здобувачів освіти, підтримка їхніх здібностей, прав та свобод.

4. Створення умов для самореалізації здобувачів освіти.

5. Налагодження контактів та реалізації спільних проєктів, ініційованих активною молоддю ліцею. ,

Статут

Атрибутика