День Соборності України

21 січня 2022 року,  до Дня Соборності України, в Білозірському ліцеї пройшли заходи: акція " Я люблю Україну " (1-4 класи) та флешмоб українських пісень " З душею про Україну" (5-11 класи).

17:52 21.01.2022

Посівальна ланка привела Василя й Меланку

Щира подяка від Білозірського ліцею за гостинність та теплий прийом посівальної ланки: сільському голові та працівникам місцевого самоврядування, Центру культури і дозвілля, ТОВ "Білозірське - Агро", Тясминському лісництву, КНП "Центру первинної медико-санітарної допомоги", приватним підприємцям: родині Завалко, родині Шипшевих, родині Плодистих, родині Божко; отцю Івану (храм Покрови Пресвятої Богородиці Православної церкви).

20:32 17.01.2022

Засідання методичного об'єднання класних керівників

17 січня 2022 року, в Білозірському ліцеї, цікаво, змістовно та результативно пройшло засідання методичного об'єднання класних керівників на тему: "Метод проєктів у виховній роботі. Навчання і виховання дітей з девіантною поведінкою". Керівник методоб'єднання - Сьомченко Наталія Іванівна.

20:28 17.01.2022

Новорічні заходи

За ініціативи учнівського самоврядування в Білозірському ліцеї пройшли заходи: акція "Торбинка добра", конкурс "Новорічне вікно", "Калейдоскоп новорічних вітань" від учнівського парламенту і класних колективів.

12:50 07.01.2022

Конкурс " Новорічне вікно"

Напередодні новорічних свят у Білозірському ліцеї пройшов конкурс " Новорічне вікно". Кожен клас проявив творчість, креативність, талант, вцілому створили святкову атмосферу.

10:24 07.01.2022

Акція "Торбинка добра "

За ініціативи учнівського самоврядування в Білозірському ліцеї, до новорічних свят,  провели акцію "Торбинка добра ", яку учні вручили тим, кому хотіли зробити добро.

16:12 04.01.2022

Свято Миколая

Привітання вчителів зі святом Святого Миколая.

15:04 21.12.2021