Е-журнали та щоденники

Педагогічною радою Білозірського ліцею від 31.08.2020 протокол № 1 ухвалено рішенням щодо впровадження в освітню діяльність закладу електронних класних журналів та електронних щоденників й обрано комплекс програмних засобів на порталі соціальної системи освіти України «Нові знання» NZ.ua.

На головній сторінці порталу розміщені матеріали, де можна ознайомитись з інструкціями та отримати допомогу у роботі з системою. https://nz.ua/page/support

Ознайомитися з можливостями порталу "НОВІ ЗНАННЯ"

Інструкція для учнів та батьків по роботі з порталом NZ.UA

Інструкція по роботі вчителя на порталі NZ.UA

“Нові Знання” у вас на долоні.
Електронні щоденники, що вже допомагають в навчанні тисячам школярів та батьків, тепер мають зручний мобільний додаток. Гортайте сторінки додатку за допомогою свайпів, або кнопками. Переглядати розклад занять, домашні завдання та оцінки ще ніколи не було так зручно. Ознайомитись з дистанційними завданнями від вчителя і завантажити навчальні матеріали тощо.

Особливості роботи з додатком "НОВІ ЗНАННЯ"   Додаток