Із маленьких добрих справ кожного складається велика Перемога нашої України

Із маленьких добрих справ кожного складається велика Перемога нашої України.       Ми, учасники освітнього процесу Білозірського ліцею, здобуваємо її на своєму фронті, беручи участь у патріотичних акціях.    Цього разу акція "Волонтерство заради миру" підкреслила  небайдужість українців до тих, завдяки кому настає для нас завтра. Акція до Дня Захисників і Захисниць України тривала два дні. Результат роботи - скріншот статті волонтера із мережі "Інтернет".       Ця маленька справа свідчить про наше велике відчайдушне серце, силу духу і любов до України.       На цьому не зупиняємось.

15:22 27.10.2022

Челендж до Всесвітнього дня туризму "Ранкові руханки вдома - приклад для всіх"

У Білозірському ліцеї, під час дистанційного навчання, діти не тільки вчаться, а й приділяють час здоровому способу життя. 27 вересня 2022 року, до Всесвітнього дня туризму, пройшов челендж " Ранкові руханки вдома - приклад для всіх ", організований вчителями фізкультури.      І все це задля того, щоб бути здоровими.

18:17 28.09.2022

Подяка за допомогу у створенні відеоролика

Кафедра виховної роботи Білозірського ліцею щиро дякує: голові ради школи Оксані Стадник, вчителю інформатики Володимиру Танцюрі, вчителю музичного мистецтва Наталії Боркуті, ведучим  Діані Клочко і Ігору Сиротенку, здобувачам освіти 10-Б класу, за  допомогу у створенні відеоролика " З Днем знань! Перший дзвоник 2022 - 2023 н.р. (онлайн) ".

20:24 09.09.2022

Акція "Ангели пам'яті"

18 лютого 2022 року учні ліцею    (1-11 класи) долучились до Всесвітньої тихої акції "Ангели пам'яті".  Паперові ангелики з'явились на деревах освітнього закладу, як символ пам'яті про загиблих на Майдані.

19:14 18.02.2022

День єднання

16 лютого 2022 року, з нагоди Свята єднання, педагоги і здобувачі освіти Білозірського ліцею долучилися до Всеукраїнського флешмобу – підняття Державного прапора України та одночасне масове виконання Державного Гімну України.

13:27 16.02.2022

День святого Валентина

14 лютого 2022 року в Білозірському ліцеї пройшли заходи до Дня святого Валентина, а саме: передбачення Купідона "З любов'ю в серці" (привітання всіх працівників ліцею); міні - проєкт "Я люблю Україну" (1-4 класи); музична вікторина "Відгадай мелодію" (5-7 класи);  конкурс на краще виконання тематичної пісні "Люблю співати" (8-11 класи).

19:16 14.02.2022