Вибори Президента закладу

У п'ятницю, 08.10. 2021 року, в Білозірському ліцеї пройшли вибори Президента закладу. Кандидатами на посаду Президента були: Рибальченко Артем, учень 9-А класу; Плодистий Денис, учень 9-Б класу; Расевич Валентин, учень 9-Б класу; Стадник Станіслав, учень 10 класу. За значної кількості голосів учнівства перемогу здобув десятикласник Стадник Станіслав. Щиро вітаємо з перемогою! Сподіваємося на здійснення планів, які зазначив Станіслав у своїй виборчій програмі. Легітивні, без фальсифікацій вибори провели учні 11 класу: Танцюра Дарина, голова виборчої комісії; Сиротенко Ілона, секретар; Тимошеченко Ростислав, спостерігач; члени комісії - Лозумірський Антон, Письменна Даша, Шпак Настя, Тупицька Анжела, Тупицька Вероніка, Бас Діана. Дякуємо виборчій комісії за демократичні вибори!

20:12 11.10.2021

1 жовтня День людей похилого віку

1 жовтня, відзначається День людей похилого віку. Цей день – символ єдності поколінь. 2-В клас висловлюємо щиру повагу та глибоку вдячність Вам, шановні бабусі та дідусі.  Бажаємо Вам здоров’я, сили, наснаги, любові. Від нас Вам вітання!

08:49 06.10.2021

День працівників освіти

У п'ятницю, 01.10.2021року, в Білозірському ліцеї відсвяткували День працівників освіти. Ліцеїсти вшанували працю педагога, створивши оптимістичний настрій на весь день. У теплій атмосфері відбулися заходи: "смайликова" зустріч, караоке "Любі вчителі", радіопривітання від адміністрації та учнівства, програма "Вчитель шоу" (за участю учнів 1, 11 класів). Педагогічний колектив щиро дякує учням та педагогам - організаторам та учасникам заходів!

14:55 05.10.2021

Передвиборча агітація

У Білозірському ліцеї ведеться передвиборча агітація кандидатів на посаду президента закладу.

15:20 28.09.2021

День партизанської слави

До Дня партизанської слави учні 6-А класу провели урок- реквієм. Особлива увага була приділена поняттю патріотизм та любові до рідного краю. До Дня партизанської слави учні 6-А класу провели урок- реквієм. Особлива увага була приділена поняттю патріотизм та любові до рідного краю.

08:54 23.09.2021

Міжнародний день миру

21 вересня 2021 року в Білозірському ліцеї пройшли заходи щодо відзначення Міжнародного дня миру: фотофлешмоб "Принеси мир в Україну" (1-4 класи) та акція " Я голосую за мир!" (5 -11класи).

15:51 21.09.2021

World Cleanup Day

17 вересня 2021 року учні та працівники ліцею долучились до Всесвітнього дня прибирання " World Cleanup Day "( 18 вересня мільйони активістів 180 країн світу вийшли з метою очистити планету від сміття ). Сподіваємося, що культура чистоти, правильне поводження з відходами стануть нормою для кожного українця! Дякуємо всім за плідну працю!

13:30 20.09.2021

Свято останнього дзвоника

На замовлення одинадцятикласників, лідерів учнівського врядування, Свято останнього дзвоника прийшло в патріотичному стилі, на подвір'ї школи, в родинному колі під назвою "Дзвінок останній, вишиваний". Прощання з дитинством та навчальним закладом було дуже зворушливим. Про це свідчать світлини.

20:30 13.06.2021