A A A K K K
для людей з порушеннями зору

Білозірський ліцей -
опорний заклад загальної середньої освіти

Про ліцей

Білозірський ліцей -
опорний заклад загальної середньої  освіти
Білозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області

Основна мета діяльності закладу – щаслива та успішна дитина. Заклад повинен сприяти розкриттю особистісного потенціалу та індивідуальних талантів. Адже ми повинні поважати особистість у кожній дитині та створити комфортне середовище для гармонійного розвитку – атмосферу знань і можливостей. Це забезпечить повноцінну реалізацію прав громадян на здобуття повної загальної середньої освіти. 

Місія закладуце створення освітнього простору, який максимально розкриє навчальний потенціал учнів. Це шлях, на якому вони стануть незалежними учнями з широким кругозором, навчаться критично мислити та легко розв'язувати проблеми, а також віддано розвиватимуть свої таланти. Саме так вони створюватимуть кращу версію як себе, так і суспільства. Для цього ми забезпечимо довірливе, турботливе й співчутливе середовище, де учні зможуть розвивати морально-етичні духовні якості та вміння розуміти інших. 

Візія закладупідготовка учнів до майбутнього, виховання  випускників з українським серцем і сучасними навичками, які:

 • самостійно навчаються протягом всього життя;

 • знають свої сильні сторони;

 • гнучкі та легко адаптуються до змін;

 • мислять рефлексивно, творчо та цілісно, вміють розв'язувати проблеми та приймати відповідальні рішення з чистим сумлінням заради спільного блага;

 • піклуються про інших;

 • відповідальні громадяни, які діють, керуючись морально-етичними чеснотами;

 • бачать у своїй справі сенс, гідність та покликання, поважають права інших та роблять свій внесок у загальне благо. 

Білозірський ліцей - опорний заклад загальної середньої  освіти має одну філію:

​Наш ліцей забезпечений висококваліфікованими педагогічними кадрами, сучасними засобами навчання й устаткуванням, у тому числі телекомунікаційними, комп'ютерними, лабораторним, дидактичними, ілюстративними матеріалами, навчально-методичними посібниками, що дозволяють якісно забезпечити освітній процес.

Науково-методична проблема Білозірського ліцею:

 • Формування компетентностей педагогів та здобувачів освіти шляхом створення інноваційно-освітнього простору в контексті вимог сучасної школи.

Управлінська проблема:

 • Створенні цілісної системи управління опорним навчальним закладом та філіями, підвищення ефективності навчально-виховного процесу.

Психолого-педагогічна проблема:

 • Розвиток творчих здібностей як основа індивідуального розвитку конкурентоспроможної особистості.

Виховна проблема:

 • Соціалізація учнівської молоді в умовах реформування та гуманізації освіти;
 • Удосконалення учнівського самоврядування.

Кредо колективу: "Мудрість влади педагога - це велика творчість і праця над собою"                                                                                                              В.Сухомлинський

Таким чином ми вибудовуємо модель випускника, тобто особистість, яка вміє на практиці застосовувати набуті знання, вільно орієнтуватися у соціумі та бути конкурентоспроможним у реаліях життя.

Інформація про заклад в Інформаційній системі управління освітою ІСУО  https://ck.isuo.org/schools/view/id/3962

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора