Матеріально-технічне забезпечення

Приміщення Білозірського ліцею збудоване в 1956 році.

В закладі функціонує 35 навчальних кабінетів, 1 майстерня технічної праці, 1 кімната обслуговуючої праці. До послуг учнів кімната школяра, спортивна зал, комп’ютерні класи, бібліотека, медичний кабінет.

Заклад підключений до мережі Інтернет. Високошвидкісним Інтернетом користуються всі учні закладу.

В закладі працює харчоблок з обідньою залою на 120 місць загальною площею 300 м2. Вартість харчування у 2022 році становить 23 грн. Всіма видами харчування охоплено 92% дітей. Харчоблок забезпечено обладнанням у достатній кількості. Наявні: плита електрична 4-комфоркова - 2 шт., електричний котел -1 шт., м’ясорубка ел. – 1 шт., електросковорідка – 1 шт.,  холодильне обладнання – 3 од., пароконвектомат -1 шт., вентиляційна система, посуд, меблі.

Обладнано 2 комп’ютерні класи. На 1 робоче місце, оснащене комп’ютером, припадає 25 учнів 1-11 класів та 16 учнів 5-11 класи. На початок 2022-2023 навчального року в закладі функціонує 19 інтерактивних дошок та інтерактивний тир. Усі вчителі володіють методикою використання інформаційних технологій, використовуючи її для проведення уроків з різних предметів. У 2022 році за програмою Президента України для здійснення дистанційного навчання ліцей отримав для педагогічних працівників 18 ноутбуків.

За останні роки здійснено ремонт опалювальної системи, в закладі повністю замінено вікна та двері, зроблені тротуарні доріжки, пандус та східці біля центрального входу. Встановлено паркан та центральні ворота. У 2019 році зроблено велопарковку. У 2022 році відбулося утеплення  будівлі та перекриття даху закладу, реконструкція холу, капітальний ремонт сходової клітини, встановлено пожежну сигналізацію.

У 2023 році облаштовано і функціонує кабінет безпеки; здійснено ремонт найпростішого укриття.