Міжнародний день захисту дітей

1 червня - свято всіх дітей, Всесвітній день їх захисту. Діти чекали на нього з нетерпінням, бо полюбляють свята та увагу до себе. Дорослі в цей день нагадують собі наскільки важливі для них діти, їх безпечне, комфортне, сповнене розваг, щасливе дитинство.  Учнівство  Білозірського ліцею активно долучилось до вдало організованих загальносільських заходів, а також організували свої під загальною темою " Світ дитинства".

20:28 13.06.2021

Тиждень стилю

Ура! Канікули! Ось і закінчився 2020 - 2021 навчальний рік. Остання декада травня та початок червня в Білозірському ліцеї пройшли досить цікаво та змістовно. Набридла одноманітність. Учнівське врядування запропонувало провести Тиждень стилю під гаслом: " Мода проходить, стиль залишається". Долучились всі бажаючі. Сподіваємось, це допоможе учнівству набути навичок добирати одяг доречно у відповідності до ситуації, віку, характеру, стилю життя, звичок, зовнішності людини та в залежності від місця перебування, роботи, відпочинку. (фото) Тепер мешканці ліцею не лише талановиті, а й стильні.

20:26 13.06.2021

«День цивільного захисту»

Практичне закріплення здобутих учнями знань і вмінь з питань особистої безпеки в умовах загрози та виникнення надзвичайної ситуації, користування засобами захисту від її наслідків, вивчення правил пожежної безпеки та основ цивільного захисту здійснюється під час проведення в закладах освіти Дня цивільного захисту. День цивільного захисту та тренування з відпрацювання дій на випадок пожежі (протипожежні тренування) є обов’язковим щорічним заходом у кожному закладі освіти наприкінці навчального року.

16:08 01.06.2021

Дорожній рух

У Білозірському ліцеї, з 17 по 21 травня 2021 року, пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. Здобувачі освіти 1-11 класів активно долучились до проведення заходів.

14:37 21.05.2021

День здоров'я

18 травня 2021 року в Білозірському ліцеї пройшов День здоров'я, в якому взяли участь учні 1-11 класів та педагоги. Одягнені були всі в спортивну форму (в рамках Тижня стилю) для участі в наступних заходах:

15:14 18.05.2021

День пам'яті та примирення

8 травня 2021 року здобувачі освіти і педагоги Білозірського ліцею долучились до загальносільського заходу до Дня пам'яті та примирення. Вшанували пам'ять загиблих воїнів покладанням квітів до Обеліска Слави (11 клас, класний керівник Скриганюк Л.А.).Творча група у складі : Плодиста Ліза  (11 кл.), Плахотнюк Яна  (11 кл.), Іляшова Влада  (11 кл.), Перевізник Аня (11 кл.), Марченко Аня  (11 кл.),  Чмиренко Анжеліка (11 кл.), Танцюра Даша  (10 -Б кл.), підготувала з нагоди цієї дати літературно -музичну композицію.  Молодь вшановує і пам'ятає! Пам'ять вічно жива!

18:17 08.05.2021

День пам‘яті та примирення

До Дня пам‘яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні здобувачі освіти 1-А,  2-Б класу вшанували пам'ять загиблих односельчан у другій світовій війні покладанням квітів та хвилиною мовчання біля Обеліска Слави.

19:00 07.05.2021

Пам‘ятаємо! Перемагаємо!

Пам‘ятаємо! Перемагаємо! До Дня пам‘яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, учні 7-А класу та кл. керівник Остапенко А.М. провели урок-реквієм з покладанням квітів до Обеліску Слави.

18:54 07.05.2021

З Великодніми святами

Готуючись до Великоднього свята, вчителі та здобувачі освіти Білозірського ліцею підтримали ініціативу сільського голови - прикрасити паркову зону села, задекорувавши великодні деревця. Вийшло чудово! Нам сподобалось. Сподіваємось, що  мешканці громади будуть задоволені.  Зі світлим святом Великодня!

14:58 30.04.2021