Конкурси

«Бебрас» — Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної грамотності, який проводиться з метою підвищення ІКТ-компетентності дітей, ознайомлення і зацікавлення сучасними інформаційними технологіями, комп'ютерною технікою та літературою, активізація творчої діяльності вчителів, надання статистичних даних результатів конкурсу для вдосконалення навчальних програм та підручників. Конкурс проводиться щорічно у першу неділю листопада

«КОЛОСОК» — Міжнародний інтерактивний учнівський природничий конкурс, який проводиться з метою наукової популяризації та пропедевтики природничих наук серед учнів, поширення та впровадження національних освітніх технологій за кордоном, аналізу та запровадження сучасних прогресивних освітніх зарубіжних технологій в Україні. До участі у Конкурсі можуть приєднуватись освітні установи інших держав за наявності національного координатора Конкурсу. Конкурс проводиться щороку у два етапи: (листопад) та весняний (квітень).

«Левеня» — це Всеукраїнський фізичний конкурс, який проводиться Львівським фізико-математичним ліцеєм для учнів 7-11 класів українських шкіл. Починаючи з 2001 року, конкурс відбувається щорічно на початку квітня. Конкурс створено для перевірки учнями своїх знань та інтуіції, а також для того, щоб визначити найкращих юних фізиків України.

«Кенгуру» — міжнародний математичний конкурс, який проводиться з метою зацікавлення школярів математикою. Конкурс проводиться щорічно у третій четвер березня країнами, які є учасницями міжнародної організації «KANGOUROU SANS FRONTIERES» або планують ними стати. Організація «KANGOUROU SANS FRONTIERES» налічує на сьогодні 46 країн. Україна вперше провела в себе конкурс 1997 року.