A A A K K K
для людей з порушеннями зору

Білозірський ліцей -
опорний заклад загальної середньої освіти

Публічні кошти

Фінансування системи загальної середньої освіти

 Згідно зі статтею 58 Закону України «Про повну загальну середню освіту» «фінансування здобуття повної загальної середньої освіти здійснюється за рахунок коштів державного, місцевих бюджетів та інших джерел, не заборонених законодавством».

При цьому здобуття повної загальної середньої освіти за рахунок коштів державного бюджету в комунальних закладах освіти здійснюється шляхом надання освітньої субвенції та інших трансфертів із державного бюджету місцевим бюджетам. Освітня субвенція, як відомо, спрямовується на оплату праці педагогічних працівників із відповідними нарахуваннями.

Кошти інших трансфертів із державного бюджету місцевим бюджетам на загальну середню освіту можуть спрямовуватися на підвищення кваліфікації педагогічних працівників, забезпечення учнів та педпрацівників підручниками (посібниками), навчальним обладнанням, засобами навчання та на інші цілі, визначені законодавством.

Звіт про видатки Білозірського ліцею та його філій за І-ІІІ квартал 2022 року

Звіт про надходження та використання коштів  Білозірським ліцеєм - опорним закладом загальної середньої освіти за  2021 р.

Звіт про надходження та використання коштів Опорним НЗ Білозірська ЗОШ І-ІІІ ст. за ІІІ кв 2020 р.

Звіт про надходження та використання коштів Опорним НЗ Білозірська ЗОШ І-ІІІ ст. за ІV кв 2020 р.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора