Екскурсія селом Білозір'я

Вихованці гуртка "Червона калина", вивчаючи рідний край, подорожували малою Батьківщиною (селом Білозір'я), по маршруту: Броди - Холоша (Царина) - Заозеро (кінна ферма) - хутір Баси - Капкас - Калатор - Супрунівка - Вербівка - Центр. Екскурсія була пізнавальною і цікавою. Діти втомлені і щасливі, отримавши позитивні емоції і яскраві враження, повернулися додому.

14:02 10.10.2023

Заходи тижня

Ділимось, чим жив наш освітній заклад з 25.09 по 29.09.2023 року: 1) до Дня партизанської слави (22.09) захід "Пам'ятаємо..." (хвилина скорботи, покладання квітів; 6-Б клас, клас ний керівник Ярмоленко О.В.); 2) до Дня пам'яті вшанування жертв Бабиного Яру (29.09) - покладання квітів на могили в лісі, проведення мітингу; 6-В клас, класний керівник Танцюра М.В.;  3) до Дня українського козацтва:

12:13 03.10.2023

Антибулінговий_урок_2023

#Антибулінговий_урок_2023 #НеЦькуй Тиждень протидії булінгу Щиро дякуємо #ГОНецькуй за матеріали для проведення антибулінгового уроку. Чудова презентація ознайомила наших четвертокласників з поняттям булінгу та його видами. Вчилися відрізняти конфлікт від булінгу. Воркбук об'єднав нас у груповій роботі, навчив як протистояти булеру та уникати булінгу. Знання закріпили антибулінговою угодою!

14:44 02.10.2023

Акція "Ми пам'ятаємо..."

Здобувачі освіти 6-Б класу ( класний керівник Ярмоленко О.В.) вшанували пам'ять загиблих воїнів покладанням квітів до Обеліска Слави.

21:14 22.09.2023

День Миру

Згідно з Указом Президента України №100/2002 від 5 лютого 2002 року, в країні було засновано національне державне свято - День миру, яке щорічно відзначається 21 вересня. У цей день так само відзначається Міжнародний день миру, заснований ООН.

09:06 22.09.2023

Олімпійський тиждень

У рамках Олімпійського тижня (11.09.23-15.09.23року), в освітньому закладі пройшов челендж "Спортивні вправи - це здоров'я, молодість та краса".

21:33 19.09.2023

Вітання з днем народження

Шановна Світлано Олександрівно! Колектив Білозірського ліцею щиро вітає Вас з днем народження! У Вашій нелегкій роботі Вам вдається бути і адміністратором, і лідером, і педагогом, і просто чарівною жінкою. Ми бажаємо Вам залишатися зразком елегантності, прикладом цілеспрямованості та впевненості в собі! Нехай Ваша робота приносить тільки приємні клопоти і задоволення, а Ваше життя дарує багато можливостей і щасливих днів! Нехай усі Ваші ідеї успішно здійснюються, а прогнози неодмінно збуваються!  Нехай всі Ваші цілі досягаються, а  мрії швидко й легко збуваються! Здоров'я Вам міцного, благополуччя, усіх життєвих гараздів під МИРНИМ українським небом! З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

07:50 25.08.2023

Подяка

Учасники освітнього простору Білозірського ліцею висловлюють щиру подяку ПЕЙДЖ БЕРОУЗ (мешканці США), яка працювала  з 2010 по 2012 рік у нашому освітньому закладі волонтеркою від Корпусу Миру.  Не залишається байдужою американка і зараз до нас, незламних українців. Окрім волонтерської допомоги ВПО, ЗСУ, Пейдж подарувала нашому закладу освіти: панелі для підлоги, лавки, полиці, килимки для майбутнього укриття, маючи віру, що українські діти, які повернуться восени до ліцею, будуть по-справжньому щасливі.

15:03 06.06.2023

Голоси дітей

Здобувачі освіти навчального закладу долучились до Всеукраїнської акції "Голоси дітей" - повісили у парковій зоні на вітах дерев дзвіночки, що символізують голоси дітей, які загинули внаслідок збройної агресії  російської федерації проти України.

15:32 05.06.2023