Учнівське самоврядування

Завдяки тісній співпраці учасників освітнього процесу (вчителів, УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ, батьків) Білозірський ліцей продовжує ЖИТИ у воєнний час!!! Про, що свідчать факти у відео: дивитися у фейсбук.

08:30 11.12.2023

Виховний проєкт 9-В клас

У рамках реалізації виховного проєкту,  у 9-В класі (класний керівник Танцюра В.В.), пройшов сучасний та цікавий профорієнтаційний захід. Діти вчилися мистецтву декоративного манікюру -  однієї з найбільш затребуваної і перспективної професії б'юті- сфери на ринку праці.  ОСОБЛИВА ПОДЯКА за майстер - клас Ані Марченко, випускниці нашого освітнього закладу!

19:04 08.12.2023

Змагання з волейболу

Товариська зустріч з волейболу серед учнів 9-Б та 9-В класу. Перемогу здобув 9-В клас.

20:10 20.11.2023

Спортивні змагання

15 листопада 2023 року в освітньому закладі вчителі фізкультури (Латенко В.В., Колісніченко О.В.) провели спортивні змагання (естафети, товаристська зустріч з волейболу) між здобувачами освіти 6-А і 6-В класів.

15:42 16.11.2023

Засідання ради

14 листопада 2023 року  відбулося засідання ради  Білозірського ліцею у складі батьків, ліцеїстів та педагогічного колективу. Під час зустрічі було обговорено такі питання: 1. Режим роботи закладу.  2. Мотивація учнівства до навчання (методи і прийоми). 3. Громадський контроль за харчуванням. В ході партнерської роботи учасники  обмінювалися думками, порадами, висловлювали свої пропозиції. Тільки у тісній співпраці учасників освітнього процесу народжуються правильні рішення.

17:35 15.11.2023

EdCamp

Лідери Білозірського ліцею: Зарудніцька Дарина, Громадський Богдан, Казанюк Юля, Завалко Саша, Дімітрова Оля, Буйновська Ліля і я, Лаврик Коля-відвідали чотириденний лідерський EdCamp.

16:16 02.11.2023