Червона калина

Продовжуємо інформувати.. Підсумки виховного проєкту 9-Б класу та звіт роботи гуртка "Червона калина" (класний керівник та керівник гуртка  Крупенко Наталія ) відбулися 14 лютого на колоритному заході. Відновлення українських традицій; прищеплення любові до рідних обрядів; патріотизм - червоною ниткою пронизали ввесь захід, що пройшов на високому рівні. Слід відмітити, що єднання між учнями, вчителями і батьками відбувається саме за таких умов. Це є важливим у вихованні майбутніх українців. Гадаємо, кожен військовий, який зараз виборює Перемогу, побачивши український танок «Гопак» (у виконанні 9-Б класу), ще більше наповнився б силою духу і вірою в те , що Україна - понад усе! Слава Україні!  З любов'ю до неї учасники освітнього процесу Білозірського ліцею.(blue_heart)(yellow_heart)

09:40 20.02.2024

День єднання

До Дня єднання в освітньому закладі пройшли  заходи під гаслом "В єдності - наша сила і міць!"

23:31 16.02.2024

День пам'яті Героїв Крут

29 січня 2024 року, до Дня пам'яті Героїв Крут, в освітньому закладі пройшли тематичні заходи, зокрема  радіолекція "Герої Крут - для нащадків взірець".

17:39 30.01.2024

Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги

Білозірський ліцей активно долучається до  програми "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги". Здобувачі освіти отримують масу задоволення від спортивних змагань. Разом до Перемоги!

16:24 30.01.2024

Кроки до ПЕРЕМОГИ

Кроки до ПЕРЕМОГИ нашого освітнього закладу: в деокуповану територію передали консервацію (м'ясні тушонки, паштети, огірки, помідори, салати,  домашній кетчуп) і УКРАЇНСЬКЕ сало. Випічку (біляші, пиріжки) спрямували для ЗСУ. СЛАВА УКРАЇНІ!

14:01 24.01.2024

Підсумки I семестру в ліцеї

За підсумками I семестру виховний процес у закладі здійснювався на належному рівні. Наш ліцей завжди плекає творчо-креативну,  талановиту молодь, з виваженою громадянською позицією, дякуючи роботі класних керівників 1-11 класів. Майже вся учнівська молодь активно бере участь у різного рівня заходах. За підсумками грамотами нагороджено лідерів: Громадського Богдана (9-Б клас), Казанюк Юлію (9-А клас), Клочко Діану (11-Б клас), Колдуновича Владислава (8-А клас), та оголошено подяки їх батькам за виховання дітей.

18:34 17.01.2024

Фото-конкурс "Крижане фото"

У рамках Білозірського ліцею, розпочинається фото-конкурс📸 (запропонований учнівським  парламентом). Зроби креативні світлини на фоні засніженої зими та надсилай на електронну адресу: bilozir2016етgmail.com Буде обране одне найкреативніше фото, автор якого отримає подарунок🎁 Учасниками конкурсу можуть стати здобувачі освіти 1-11 класів👨‍👩‍👧‍👦 Початок 15.01; Дедлайн 28.01. Бери участь та вигравай цікаві призи🤫

19:00 15.01.2024

Тематичні виховні години у 5-А класі

11 січня 2024 року, до Дня визволення села Білозір'я від нацистських окупантів, в освітньому закладі пройшли тематичні виховні години. Здобувачі освіти 5-А класу (класний керівник Березневич О.Ю.) вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та покладанням квітів до Обеліска Слави.

21:03 11.01.2024

Благодійна акція "Зігріємо захисників"

Класні колективи 1-11 класів взяли участь у благодійній акції "Зігріємо захисників".  Закупили валянки та передали на передову (волонтеркою Мар'яною Бабенко).  ПОДЯКА Юлії Ляпун, соціальному педагогу, яка допомагала в цій добрій справі.

18:35 11.01.2024