ll етап змагань проєкту "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги", за видом спорту - баскетбол.

Дата: 06.03.2024 21:03

Команда Білозірського ліцею взяла участь у ll етапі змагань проєкту "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги", за видом спорту - баскетбол. В атмосфері спортивного свята пройшла дружня зустріч між учасниками гри Білозірського ліцею та Ірдинського ліцею Білозірської територіальної громади. Здобувачі освіти: учасники та вболівальники, отримали позитивні емоції, можливість поспілкуватись, самовиразитися. Перемогу здобула команда Білозірського ліцею!   Дякуємо ЗСУ,  організаторам заходу, учасникам гри та їх тренерам за надану можливість відволіктися від реалій сьогодення, звуків сирени, отримати задоволення і відчути себе щасливими дітьми.
Проєкт "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" популяризує здоровий спосіб життя серед школярів та формує у молоді сталі традиції і мотивацію щодо фізичного виховання і спорту. "РАЗОМ  ПЕРЕМОЖЕМО!" - гасло цього проєкту, тож діти прагнуть ПЕРЕМОГИ.

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #scl_cherkasyregion #Черкащина_шкільні_ліги