Вибори Президента закладу

Дата: 11.10.2021 20:12

У п'ятницю, 08.10. 2021 року, в Білозірському ліцеї пройшли вибори Президента закладу. Кандидатами на посаду Президента були: Рибальченко Артем, учень 9-А класу; Плодистий Денис, учень 9-Б класу; Расевич Валентин, учень 9-Б класу; Стадник Станіслав, учень 10 класу. За значної кількості голосів учнівства перемогу здобув десятикласник Стадник Станіслав.
Щиро вітаємо з перемогою! Сподіваємося на здійснення планів, які зазначив Станіслав у своїй виборчій програмі.
Легітивні, без фальсифікацій вибори провели учні 11 класу: Танцюра Дарина, голова виборчої комісії; Сиротенко Ілона, секретар; Тимошеченко Ростислав, спостерігач; члени комісії - Лозумірський Антон, Письменна Даша, Шпак Настя, Тупицька Анжела, Тупицька Вероніка, Бас Діана.
Дякуємо виборчій комісії за демократичні вибори!