Тиждень іноземних мов

Дата: 04.12.2021 19:46

Із 29 листопада по 3 грудня 2021 року в Білозірському ліцеї проходив Тиждень іноземних мов, який розпочався із оголошення плану проведення основних заходів. Учасниками стали учні 1-10 класів.

Дуже активними були учні 1-4 класів. Зокрема, серед дітей 1-х класів було проведено конкурс розмальовок «My dear Family» та малюнків «I like sport» (учитель Хабло І.П.). Учні 3-х класів виконали проєктні роботи “My sweet home” (Приліпко О.О.)

У 4-А класі ліцеїсти пройшлися дорогами віртуальної подорожі до Лондона, а в 4-Б поринули у  вікторину «London is the capital of Great Britain» (учитель Хабло І.П.).

Діти 5-А класу виготовили запрошення на Новорічну вечірку повітряних кульок та стали учасниками вікторини «Funny English» та Свята алфавіту німецької мови (учителі Борзова Л.І та Тупицька Т.В.).

У 6-х класах відбулося інтелект-шоу «Who knows English better?» та брейн-ринг «Sport in our life». Уроки-презентації «My favourite dish» та КВК із німецької мови відбулися у 7-х класах (учителi Борзова Л.І., Тупицька Т.В.), а учні 8-х класів стали учасниками уроку-дискусії «Ми вивчаємо німецьку».

У 9-х класах відбулася пізнавальна гра «Odd professions and future professions».

Родзинкою тижня стало проведення «Break Relaxation», де діти 4-х класів спробували себе ведучими шкільного радіо й представили англійською мовою прислів’я та приказки про здоровий спосіб життя та співали англійські пісні (учителі Хабло І.П. та Борзова Л.І.).

Тиждень було завершено різноманіттям стінгазет, буклетів, плакатів на тему «Здоровий спосіб життя».

Дякуємо усім учасникам за активність та креативність!