150 річниця з дня народження видатної української письменниці та громадської діячки Лесі Українки

Дата: 25.02.2021 18:05

Із нагоди відзначення 150 річниці з дня народження видатної української письменниці та громадської діячки Лесі Українки в Білозірському ліцеї було проведено ряд заходів.

На першому уроці учні 1-11 класів переглянули фільм про життя та творчість Лариси Косач.

У фан-зоні поетеси на перервах можна було прослухати вірші та пісні на слова видатної письменниці. Також було організовано виставку творів Лесі Українки.

У цей день у 9-А класі було проведено виховну годину "Що я знаю про Лесю Українку?": учні підготували та переглянули презентації "Цікаві факти з життя письменниці"; створили кроссенс "Моя Леся Українка" та організували конкурс на кращого декламатора.

В 11 класі було проведено вікторину "Стежками Лесі Українки" та онлайн-тестування. До речі, випускники показали непогані знання із життєвого та творчого шляху письменниці.

Долучилися до заходів і вчителі іноземних мов. Так у 5-Б класі звучали твори Лариси Косач англійською мовою.

Дякуємо усім за активну участь у заходах!