Ми звітуємо...

Дата: 20.03.2024 17:38

Фото без описуВ ліцеї підведено підсумок конкурсу "Крижане фото" - переможці отримали подарунки!
У листопаді 2023 року,  до Всеукраїнського дня доброти, вступили в дію проєкти: "Гаджет на дрон", „На протез воїну", „Нагодуй синичку", ініціаторами яких стали члени учнівського самоврядування: Зарудніцька Дарина, Громадський Богдан, Лаврик Микола.

Основною метою цих проєктів є бажання розвивати в ліцеїстів громадянську свідомість, почуття патріотизму,  небайдужість, активність.
Акція "Гаджет на дрон", спрямована на допомогу військовим у пошуку необхідних запчастин для ремонту пошкоджених дронів.
Акція "На протез воїну" (збір кришечок від пляшок), спрямована на підтримку військовослужбовців, які  на війні втратили кінцівку...  вони зможуть поставити протез.
Акція "Нагодуй синичку" - це допомога пташкам
 перезимувати. На сьогодні кожен клас має  годівничку з  кормом для птахів.
Завдяки здобувачам освіти 1-11 класів ліцею, які проявили зацікавленість, небайдужість, активність - зібрали доволі велику кількість гаджетів, кришечок та змайстрували практичні годівнички.
На думку учнівського самоврядування, ці проєкти обов'язково будуть втілені в життя і матимуть результат, що ставили за мету. Вони того варті!
Сподіваємось на подальшу співпрацю та підтримку небайдужих учасників освітнього процесу нашого закладу. Разом - ми сила!

Лідери учнівського           самоврядування.