Правильний вибір - запорука успіху

Дата: 20.04.2023 16:48

Проблема вибору професії завжди була актуальною і залишається такою в сучасних умовах. Аби допомогти учням визначитися у своїй професійній спрямованості, в Білозірському ліцеї проводиться профорієнтаційна робота.

У  рамках виховного проєкту "Правильний вибір - запорука успіху"  одинадцятикласники  (кл.керівник Коваленко В.С.) здійснили екскурсію до Черкаського державного технологічного університету. Майбутні випускники ознайомилися з різними спеціальностями  закладу вищої освіти, зокрема побували на кафедрі комп'ютерних наук та системного аналізу; відвідали музей історії та радіотехніки ім. професора Кунченка Ю.П.; завітали до інжинірингової Школи Noosphere - лабораторії, в якій студенти й  молоді інженери можуть працювати над своїми проєктами на доступній технічній базі. Діти повернулися задоволені, поїздка була цікавою та пізнавальною.