Присяга президента школи

Дата: 17.10.2020 13:46

На початку жовтня пройшла інавгурація шкільного президента. Ліза склала присягу в онлайн-режимі перед учнівським та вчительським колективами . Слідом відбулися перевибори учнівського парламенту. На конкурсній основі прем'єр - міністром стала учениця 11 класу Плахотнюк Яна. Міністерства очолили : Міністерство освіти та науки - Мазовецький Владислав, учень 11 класу; Міністерство охорони та порядку - Іляшова Владислава, учениця 11 класу; Міністерство культури та дозвілля- Танцюра Дарина, учениця 10-Б класу; Міністерство охорони здоров'я та спорту- Луценко Денис, учень 11 класу; Міністерство Червоного Хреста- Ратушня Альона, учениця 11 класу; Міністерство фінансів- Чмиренко Анжеліка, учениця 11 класу; командир волонтерського загону" Експрес" - Сиротенко Ілона, учениця 10-Б класу.