Готуємося до навчального року: принципи та методи організації онлайн-навчання

Дата: 08.07.2022 04:26

Поки ситуація в країні лишається небезпечною, освітянам варто бути готовими до різного розвитку подій у новому навчальному році – від традиційних уроків у школі до продовження дистанційного формату навчання. Кілька попередніх років пандемії “допомогли” освітній системі налагодити цей процес, проте нарікань лишається чимало.

Методистка студії онлайн-освіти EdEra, академічна директорка Unique School Яніна Хіжінська запропонувала практичні поради з організації структурованого та ефективного онлайн-навчання на першому із серії вебсемінарів для освітян, організованих студією онлайн-освіти EdEra та ГО “Смарт Освіта” за підтримки Представництва “Фонду Фрідріха Науманна за Свободу” в Україні.

Спікерка говорила про:

• стратегію та операційний план організації онлайн-навчання;

• алгоритм проведення уроків;

• методики для зацікавлення учнів;

• вправи для стабілізації емоційного стану дітей та згуртування дитячого колективу.

Переглянути матеріал, відео та практичні рекомендації на сайті НУШ  натисни тут