Різноманітні сервіси для дистанційного навчання учнів:

Дата: 08.12.2022 02:19

LearningApps.org - безкоштовний онлайновий сервіс, який дозволяє створювати інтерактивні вправи. Він є конструктором для розробки різноманітних завдань з різних предметних галузей.

Для впевненої роботи з сервісом LearningApps раджу переглянути відео.

Google Форми – частина офісного інструментарію Google Drive. Мабуть, це один з найшвидших і простих способів створити своє опитування або тест.

У відео детально показана робота з даним сервісом.

Padlet – це універсальна онлайн-дошка (онлайн-стіна) з інтуїтивним інтерфейсом, яку нескладно опанувати та легко застосовувати в навчальному процесі.

З принципом роботи даного сервісу можна ознайомитися, прочитавши статтю або переглянувши відео.

Онлайн-школа «На Урок» - інтерактивні завдання для контролю знань і залучення учнів до активної роботи.

Щоб опанувати усіма можливостями цього сервісу - перегляньте відео.

MozaBook - інтерактивне навчання №1 в Україні mozaBook урізноманітнює інструментарій шкільних уроків численними ілюстраційними, анімаційними та творчими презентаційними можливостями. Видовищні інтерактивні елементи й вбудовані додатки сприяють розвитку навичок, полегшують проведення дослідів, пробуджують зацікавленість учнів і допомагають в легкому засвоєнні навчального матеріалу.

Classtime - це помічник вчителя, що збагачує Ваш урок миттєвою візуалізацією рівня розуміння та прогресу усього класу в живому часі.

Детальну інформацію можна отримати за посиланням.

Quizlet – це безкоштовний онлайн-сервіс для створення та застосування флеш-карток та навчальних ігор у різних категоріях.

Інструкція за посиланням.

Popplet - простий у використанні і потужний по функціоналу сервіс, що дозволяє створювати ментальні карти.

Всі можливості сервісу за посиланням.