Рух учнів

Переведення учнів у ліцеї та його філіях здійснюється відповідно до Порядку переведення учнів закладу загальної середньої освіти на наступний рік навчання, затвердженого наказом МОН України від 14.07.2015 за № 762 (у редакції наказу № 268 від 01.03.2021).

Згідно з пунктом 2 Порядку (зі змінами), переведення учнів на наступний рік навчання відбувається на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання учнів згідно з рішенням педагогічної ради закладу загальної середньої.

Цим самим Порядком урегульовано окремі питання залишення учнів для повторного здобуття загальної середньої освіти, визнання їх такими, що вибули із закладу освіти з можливістю поновлення, оцінювання в екстернатній формі здобуття освіти тощо. Учні 1–10 класів можуть бути не переведені на наступний рік навчання та залишені для повторного здобуття загальної середньої освіти у тому самому класі на підставі письмової заяви одного з їхніх батьків чи інших законних представників.

Під час переведення на наступний рік навчання або вибуття із закладу загальної середньої освіти учням, яких було зараховано до першого класу у 2018 році та наступних роках, видається свідоцтво досягнень, учням 5–8 та 10 класів видається табель навчальних досягнень.

Ознайомитись з наказом МОН України від 14.07.2015 № 762 "Про затвердження Порядку переведення учнів закладу загальної середньої освіти на наступний рік навчання" https://cutt.ly/21OyWlm